• |
ide | kryesore

Aksident në Klos-Burrel/ Ndërron jetë në spital 70-vjeçari

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Aksident me pasojë vdekjen e nje 70-vjeçari ka ndodhur në qarkun e Dibrës, më saktësisht në aksin Klos-Burrel.

I moshuari u transportua me urgjencë në spital por pa mundur të mbijetojë.


Ende nuk ka informacione mbi rrethanat se si ka ndodhur aksidenti, ndërsa Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu