• |
ide | kryesore

Chrissy Teigen tregon si duket gjoksi pas heqjes së implanteve

-Instant, Paparazzi, Slider

Chrissy Teigen është ende duke u mësuar me paraqitjen e saj fizike pasi bëri një ndërhyrje kirurgjikale për të hequr implantet e gjirit.
Por modelja e famshme nuk ka aspak frikë që të tregojë rezultatet, pasi ka dokumentuar rikthimin e saj në mediat sociale.

Ajo i la pak vend imagjinatës të dielën, teksa pozoi topless para pasqyrës për një video seksi që e publikoi më pas në Instagramin e saj.


34-vjeçarja kishte veshur një palë streçe me prehër të lartë që i rrinin pas trupit, ndërsa mbante gjoksin e saj me dorë para pasqyrës.
Teigen kohët e fundit zbuloi se ajo po konsideron të bëjë një operacion të dytë për zvogëlimin e gjoksit, vetëm një muaj pasi i ka hequr implantet.

Pak kohë më parë, modelja zbuloi shenjat që i kishin mbetur në pjesën e poshtme të gjoksit pas ndërhyrjes, pasi kishte ende njerëz që nuk e besonin.

“Disa miq të mi vazhdojnë t’u tregojnë njerëzve se me të vërtetë kam bërë ndërhyrje, sepse askush nuk e beson. Këto janë shenjat”, shprehej ajo.

Chrissy ka qenë gjithmonë e hapur për trupin e saj dhe e drejtpërdrejtë me fansat e saj. Ajo ka treguar se ka qenë e vendosur për të hequr silikonin.
“Ata kanë qenë të shkëlqyeshëm për mua për shumë vite, por unë dua ta tejkaloj këtë pjesë. Unë do të doja që të mbërtheja një fustan në masën time, të shtrihem barkazi me rehati! Prandaj mos u shqetësoni për mua!”, shkruante ajo në postim.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu