• |
ide | kryesore

FOTO/ Shikoni si e mbajnë të lidhur djalin që vrau nënën në Pogradec

-Instant, Lajme, Të fundit

Edhe në sallën e gjyqit nuk ia kanë hequr prangat, Olsi Çekiçit, 44-vjeçarit me probleme mendore që masakroi nënën në fshatin Buçimas të Pogradecit katër ditë më parë ka dalë para gjykatës ditën e sotme. Në këtë foto të publikuar nga Report Tv, Çekici duket i veshur sportiv me një bluzë të filmit të famshëm të animuar “Disquared” dhe me maskën mbrojtëse për shkak të pandemisë së COVID-19 ai ka dalë para organeve të drejtësisë në Elbasan për të marrë gjykimin për vrasjen makabre të nënës së tij Firdes Cekiçi.


3 Comments

  1. Tani per mbajtjen e atij bukuroshit aty brenda paguajne shqiptaret………… Ndertojme shoqerine njehere pastaj ligjet. Fjalet e te paharruarit, arkitektit te Shqiperise socialiste, udheheqesit tone, babait te kombit shqiptar, Enver Hoxha.

  2. filmi dsquared???????
    eshte thjeshte marke rrobash e zoteruar nga dy binjake canadeze ….o zot sa te zhytyr ne terr informativ jeni ,po hapni o nje browser dhe informohuni …tmerr

    1. Ky nuk eshte terr, por injorance. Bushati ka patur dhe xhinse qe u vogel si bllokmen qe ka qene. I kontrollon keto lajme te vartesve apo jo

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu