• |
ide | kryesore

Kim dhe Kanye nisin pushimet së bashku (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Marrëdhënia  mes Kim Kardashian dhe Kanye West nuk  ka shkuar mirë kohëve të fundit.

Por, Kim po tenton që ta shpëtojë martesën me reperin, raporton Daily Mail. Për  këtë arsye, ata vendosën që së bashku me katër fëmijët e tyre të pushojnë një javë në Republikën Domenikane .Në disa fotografi të siguruara nga MailOnline, ata janë parë duke zbritur nga një avion privat.Familja e tyre, tani është duke udhëtuar për në Colorado, thonë disa burime të TMZ.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu