• |
ide | kryesore

Nick Jonas dhe Priyanka Chopra shtohen me një pjesëtar të ri në familje

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari  Nick Jonas dhe  bashkëshortja e tij , aktorja Priyanka Chopra kanë pranuar në familjen e tyre një qenush të ri me emrin Panda.

Këtë e kanë bërë të ditur përmes rrjetit social Instagram, ndërsa kanë publikuar një fotografi së bashku.“Mirëserdhe në familje Panda. Panda është i racës së përzier të Husky dhe ne jemi në dashuri me të”, ka shkruar Nick në përshkrim.Panda posedon ngjyrën bardh e zi të lëkurës, ndërsa është diagnostikuar me heretochromia, teksa njërin sy e ka me ngjyrë të kaltër e tjetrin të kafe.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu