• |
ide | kryesore

104 kg kokainë në kamion, arrestohet i riu shqiptar në Holandë

Arkiva, Lajme, Të fundit

104 kilogramë kokainë janë sekuestruar nga policia holandeze në Abcoude. Në pranga u vu një 24-vjeçar shqiptar dhe njer hollandez 31-vjeçar.

Mediat holandeze bëjnë me dije se furgoni u ndalua për kontroll rreth orës 11:30 në autostradën A2 afër Breukelen në drejtim të Amsterdamit.


2 Comments

 1. Lajmi kryesor tani është që në PD po debatohet nëse do jetë apo jo Berisha deputet.

  Komisioni “Nishani” po ndahet. Njëri është pro, njëri kundër. Pastaj Bujari dihet pro. Marku ndoshta kundër. Dhe mund të ngelet fati i tij, tek ajo vajza që s’ia di njeri emrin, veç Pollos.

  Përfytyroni tani Sali Berishën, ulur në kolltuk, duke ndjekur deklarimet e Komisionit “Nishani” mbi të ardhmen e tij politike.

  Njeriu që ka fshirë nga politika më shumë se gjysmën e personaliteteve të PD, që i ka ndërprerë karrierën kujt ka dashur, përfshi dhe dy anëtarëve të Komisionit që po debatojnë, dhe ka ngritur nga hiçi gjithë anonimët e PD, tani të diksutohet nëse do jetë apo jo deputet.

  Deri tek deklarimi i Rulit puna dukej serioze, se ngjante si testim i Bashës. Tani është kthyer në një estradë.

  Dhe ky është një ndëshkim i paparashikuar prej tij. Jo se nuk do të jetë deputet, por se për herë të parë, për qënien e tij deputet, po diskutohet si për një njeri të mbetur pa punë, që dikush do t’i japë dorën e dikush do t’i jap pensionin, dikush thotë ka punuar më mirë se Salianji e Balliu, e dikush thotë na ka prishur punë.

 2. Te pakten per Saliun e temerrshem ka nje komision qe do vendose. Per Ramen engjell, ska nevoje, ai vendos vete. Shko ore mbushu me gjithe patetizmin e shpifur. Thoji V-Rromes te hapi drogen se do vdisni per buke.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu