• |
ide | kryesore

Antonio Banderas, pozitiv me coronavirus

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori i  spanjoll, Antonio Banderas ka rezultuar pozitiv me coronavirus.

Banderas, i cili është i njohur për rolet në “Desperado” dhe “The Masko f Zorro”,  e bëri të ditur lajmin përmes rrjetit social Intagram.Ndër të tjera, ai ka treguar se e ka  kaluar ditëlindjen e 60-të në izolim, pasi rezultoi pozitiv.Ndonëse nuk i dihet ende se prej nga është infektuar, aktori u shpreh: “U ndjeva mirë, por më i lodhur se zakonisht”.Për të mos rrezikuar jetën e të tjerëve, Antonio tashmë do të izolohet i vetëm dhe kohën e lirë do ta kalojë duke lexuar apo duke shkruar.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu