• |
ide | kryesore

Gashi publikon videoklipin e këngës ‘Lies’

-Instant, Paparazzi, Slider

Reperi me origjinë shqiptare Gashi, ditë më parë lancoi këngën e re “Lies” vetëm në versionin audio.

Ndërsa së fundmi ka publikuar videoklipin e këngës në platformën ‘Youtube’.


Kënga është pjesë e albumit të ri “1984”, të cilin e lansoi gjatë këtyre ditëve dhe se tashmë është i disponueshëm për të gjithë admiruesit e muzikës së tij.Krahas “Lies”, në album ka realizuar një këngë për të ëmën dhe bashkëpunimin e ëndrrave me legjendën Sting.

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu