• |
ide | kryesore

IKMT kallëzon penalisht katër zyrtarë të bashkisë në Himarë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

IKMT kallëzon penalisht për “shpërdorim detyre” katër zyrtarë të Bashkisë së Himarës. Bëhet fjalë për kryeinspektorin dhe tre inspektorë të IMT, Himarë.


Të kallëzuarit janë Renato Hodaj, kryeinspektor i IMT, Himare; Melseid Nelaj, inspektor, Erion Zenelaj, inspektor dhe Dhimiter Balaj, inspektor.


Pas kontrollit në terren, IKMT ka vërejtur se të kallëzuarit nuk kanë kryer detyrat dhe detyrimet sipas ligjeve në fuqi.

1 Comment

  1. KETU DUHET TE KALLZOSH GJITHE POLICINE NDERTIMORE DHE SHTETERORE SEPSE E MBUSHEN VENDIN ME NDERTIME SI KERPUDHAT MBAS SHIUT . TANI BEJNE SIKUR SULMOJNE.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu