• |
ide | kryesore

Kylie Jenner rrëmben vëmendjen me pamjen atraktive

-Instant, Paparazzi, Slider

Kylie Jenner ka publikuar foto per ndjekësit nga festa e organizuar për ditëlindjen e saj.

Në një fotografi të realizuar krah vajzës Storm, dy vjeçare, Kylie e ka quajtur atë ‘si dhuratën më të mirë’.Storm u fotografua duke fryrë qirinjtë në tortën e së ëmës, ndërsa po merrte një përqafim të ngrohtë në qafë nga krijuesja e ‘Kylie Cosmetics’. Kylie gjithashtu postoi per fansat edhe dy foto ku dukej e  veshur me fustan sateni ngjyrë shampanje dhe në mes shkruhej ‘23’ me numra romakë,.23, faleminderit Zot për një vit tjetër. Për bekimet dhe mësimet. Jam këtu për të gjitha dhe faleminderit për juve”, ka shkruar ajo.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu