• |
ide | kryesore

Sakrifica e Dua Lipa-s për Anwar

-Instant, Paparazzi, Slider

Prej më shumë se një viti, këngëtarja Dua Lipa dhe modeli Anwar Hadid janë në një lidhje

Lidhja e tyre të bëhet serioze dita ditës, aq sa Dua vendosi të bëjë një sakrificë  për të dashurin e saj.Këngëtarjaka vendosur të lërë Londrën dhe të zhvendoset në Los Angeles. Kjo vetëm për të qenë sa më pranë Anwar-it.Duke qenë se e gjithë familja e tij ndodhet në Los Angeles, Dua ka marrë një shtëpi shumë pranë tyre për të kaluar më shumë kohë me të.Duke iu frikësuar një tjetër vale masive të pandemisë, këngëtarja vendosi ta bëjë që tani këtë lëvizje, në mënyrë që për ç’do rast të jetë pranë Anwar-it.

3 Comments

  1. dua eshte turkeshe kosovit
    anvari ose enveri eshte gjysme palestinez amerike
    si ska me mire si nje here qemotit vetem se kete here sulltani eshte ne washington jo ne stamboll

  2. O i pa emër ti me siguri duhet të jesh o grekofil o serbofil ose vllah ,arumun siç ishte faţos nano,siç është djali i kristaqit ti çdo shqiptar e ofendon qofë ķëtej kufirit qoftë matanë as dua lipa një atdhetare shqipëtare një këngëtare e rangut botëror prandaj besoj që ti je veçse një dashakeqës i shqipëtarëve dhe i shqipëris desha të të shajë me prag shtëpie ,po e lash se i till je ,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu