• |
ide | kryesore

Bryan Cranston tregon eksperiencën e tij ,si i infektuar me Covid-19

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Bryan Cranston në fund të korrikut njoftoi për ndjekësit se ishte infektuar së bashku me bashkëshorten me Covid-19.

Vetëm pas shërimit Bryan ka rrëfyer eksperiencën e gjithë kësaj në një intervistë virtuale në  “Live with Ryan and Kelly” . “Kur unë dhe gruaja ime u infektuam me ccoronavirus– në javën e parë kur gjithçka kishte filluar – mendoja që botës nuk i intereson një gjë e tillë”, filloi Cranston.Ai shtoi se ai dhe gruaja e tij Dearden ishin me fat pasi kishin simptoma.Siç shprehet aktori, çifti kishin më shumë dhimbje të qafës dhe ndjeheshin gjatë tërë kohës të lodhur.Cranston thekson se ka biseduar me Hank dhe Wilson gjatë kohës kur ishin duke u rikuperuar në Australi.“Ne ishim duke biseduar me ta gjatë kohës kur ishin në Australi dhe kur u kthyen, ne kemi darkuar së bashku dhe shikuam njëri-tjetrin duke thënë, ‘ne e bëmë këtë, nuk jemi të infektuar më-u shpreh aktori”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu