• |
ide | kryesore

Erion Veliaj mbaron karantinën, del negativ

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka bërë testin e dytë të Covid dhe ka rezultuar negativ.
Testin e ka bërë edhe bashkëshortja e tij, Ajola Xoxa, e cila po ashtu ka rezultuar negative megjithese ata jetojne sebashku.
Të dy i janë nënshtruar testit para dy ditësh dhe pasi kanë rezultuar negativë, kryebashkiaku ka vendosur që të shkojë në punë si normalisht, në krye të detyrës në Bashkinë e Tiranës.
Lajmin se ishte infektuar me Covid e ka dhënë vetë Veliaj më 28 korrik dhe pas asaj dite ai ka qëndruar në shtëpi i karantinuar, derisa ka dalë negativ në testin e fundit20 Comments

 1. Lajm i keq, shume lajm i keq. Te rrinte edhe ca muaj ne karantine se do leshohet duke vjedhur per te zevendesuar ato qe ka shpenzuar dhe ato qe ka lene pa vjedhur keto dite

 2. I doli frika se nuk do ta vrasin Pleren, per ato qe i beri ora news. Se corona virus nuk bie ne hale. Po kishte frike se do i prisnin bileten per takim me zotin. Prandaj u fshef kopili.

 3. Foto qe shoqeron kete artikull, eshte fotoja qe e tregon me mire surratin mashtrues dhe te neveritshem te kryetarit te bashkise. Ky sic po thone u sherua nga covidi, por problemi eshte se mos virusi ka pesuar mutacion dukemarre veset e metij mashtruesit dhe as “babai i kimbit” nuk na shpeton dot nga ky virus pastaj.

 4. SURRATIN E KURVES E KA LAL ERI,ZAGAR I FRUSTRUAR SEXUAL ESHTE YMER GELBAZA DHE KOL SALLAKU thotë:

  RRACE ME ZAGAR TE PJERDHUR SE KY LAL ERI NUK BE ME NENA,JU FLM STAFIT TE LAPSI,al KU E KENI GJETUR KETO FOTO ,SHIKOJA SURRATIN E KURVES, KISHA SHUME DESHIRE TE FUTEJ ME NJE DHOME ME YMER GELBAZEN DHE RICHARD GRENELL PER NJA 1JAVE DITE PASTAJ SI DO DILTE LAL DHJERI

  1. Edhe un ndaj te njejtin mendim, se Uriahipi nuk ka qenë i infektuar,por kerkon te hiqet si bashkvuajtes me te infektuarit.Mendja e tij shpik vetem peversitete.

 5. MERO BAZE ME NJE DOSJE TE RE PER EDI RAMEN,ZAHO ESHTE I KUJTIM GJUZIT DHE JO I EDI RAMES thotë:

  KY LAL ERI DUKET SI TE ISHTE DJALI I MYSLIM MURRIZIT

 6. O burraaaaa.lali ersa me pagese, ku jeni? Jua shk..dhyen shefin para e prapa e ju nuk flisni. Dilini zot se nuk e perfitoni sufllaqen pastaj

 7. Lal Tallavaja doli nga karantina, por ka karantinuar gjithe tiranen duke bere punime jocilesore. Ska lene rruge pa hapur per show dhe zhgrapje.

 8. Duhet te kete pasur ndonje ngaterrese – COVID-i ka dale pozitiv me VeliajG99… dhe tanuika shpetuar COVID-i

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu