• |
ide | kryesore

Kelly Clarkson zë vendin e Simon Cowell në “America’s Got Talent”,

-Instant, Paparazzi, Slider

Simon Cowell është zëvendësuar nga Kelly Clarkson në “America’s Got Talent”, në rolin e jurisë për talentet e reja.

Simon është dashur që të tërhiqet nga audicioni, pasi ka thyer shpinën gjatë dhënies së bicikletës së tij elektrike, raporton  Mirror.Kelly tashmë do t’i bashkohet jurisë, së bashku me Sofia Bergara, Heidi Klum dhe Howie Mandel.Këngëtarja ka patur eksperienca të ndryshme në talent show, si dhe ka qenë pjesë e “The Voice”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu