• |
ide | kryesore

Lady Gaga pranon që ka probleme mendore

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Lady Gaga është duke u përballur me probleme të ndryshme mendore.

Në një intervistë për Zane Lowe, në “Apple Music’s Beats”, ajo ka treguar se si kishte gjetur një ilaç që lufton këto dukuri.“Kam shkruar një këngë në Chromatica, quhet 911, dhe bëhet fjalë për anti-psikotikës dhe gjërave që un nuk mund të kem kontroll në to dhe më duhet që shpesh herë të meditojë”, ka thënë ajo.Gaga gjithashtu gjatë moshës 19 vjeçare i është dashur të meditojë në mënyrë të vazhdueshme, pasi ka qenë e dhunuar herë pas here.Kjo nuk është hera e parë që këngëtarja flet për këto lloj probleme, pasi këto probleme  i ka rrëfyer edhe gjatë vitit


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu