• |
ide | kryesore

Pushimet në Itali/ Dan Blizerian kudo i rrethuar nga vajzat (FOTO)

-Instant, Paparazzi

I rrethuar gjatë gjithë kohës nga modelet seksi, Dan Bilzerian e ka merituar plotësisht nofkën “mbreti i Instagramit”.

Pak javë më parë ai e vendosi jahtin e tij në brigjet shqiptare, ku u argëtua me festa të shthurura nën shoqërinë e alkoolit dhe femrave seksi.


Por tashmë Dan është duke shijuar pushimet në ishullin italian Capri, ku ka ndarë me fansat fotot nga jahti luksoz.

39-vjeçari shihet i shtrirë me një nga modelet e shumta që udhëtojnë me të.

Kujtojmë që më herët ai ishte në Mykonos, ku njerëzit u “dyndën” për të bërë një foto me të. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu