• |
ide | kryesore

Rita Ora kujton Avicii-n : Do me mungosh gjithmonë

-Instant, Paparazzi, Slider

Kanë kaluar tri vite që nga bashkëpunimi i këngëtares  Rita Ora me DJ e ndjerë suedez, Avicii.

“Lonely Together” ka festuar përvjetorin e tretë, ndërsa me këtë rast Rita  ka kujtuar artistin e ndjerë dhe po ashtu ka falënderuar fansat për përkrahjen e vazhdueshme.“Tri vite nga Lonely Together. Faleminderit prej të gjithë juve që po vazhdoni të dëgjoni, të shpërndani dhe të këndoni këtë këngë. Një falënderim i veçantë për shokun tim të dashur Avicii që më ftoi të isha në këtë këngë. Do më mungosh gjithmonë”, ka shkruar ajo.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu