• |
ide | kryesore

Video/ PSG përmbys Atalantën në tre minutat e fundit

-Instant, Sport, Video

Atalanta po i gëzohej kualifikimit, kur në tre minuta PSG përmbys gjithcka. Pikërisht në minutën e 90 Marquinho mori asistin e Neymar për të barazuar rezultatin, ndërsa të tronditur bergamaskët lejuan golin e disfatës nga Chuppo Moting në një aksion interesant të parisienëve. Mëkat për Atalantën që udhëoqi për 90 minuta dhe e humbi ndeshjen për tre.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu