• |
ide | kryesore

Zjarr në Krujë, rrezikohen banesat pranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një zjarr i madh ka përfshirë ullishte dhe shkurre në Krujë, një zonë mbi 1 hektar afër varrezave në lagjen “Suta”.

Flkët janë përhapur edhe afër banesave që ndodhen aty pranë.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu