• |
ide | kryesore

29-vjeçari me Covid hidhet nga kati i tretë i spitalit “Shefqet Ndroqi”

-Instant, Lajme, Të fundit

Ngjarje e rëndë në Tiranë. Nje i ri, 29-vjecar është hedhur nga kati i tretë i spitalit Shefqet Ndroqi, të quajtur ndryshe Spitali Covid 2, ku po kurohen të sëmurët me koronavirus. I riu ka nderruar jetë menjëhete.

Policia ne informacionin paraprak, bën me dije se viktima është shtetasi me inicialet XH.K., 29


Sipas policise, “ai rreth orës 04:30 të mëngjesit, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 3 i një spitali”.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 13.08.2020, rreth orës 04:30 të mëngjesit, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 3 i një spitali shtetasi XH.K., 29 vjeç, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

6 Comments

  1. Po u shtrove ne ate spital je i mbaruar. Te vdesin doktoret me gjilpera me urdher nga lart qe qeceria te marri fonde ne euro nga BE per çdo shqiptar te vdekur. Mundesisht shqiptaret te kurohen privatisht dhe te eliminojne spitalin.

  2. Nje komshiun tim e morren ne qafe doktoret. Vajti ne spital me kembet e veta pasi i kishin thene se je infektuar me covid 19 dhe mbas tre ditesh e sollen te vdekur. Ai ishte 40 vjeç dhe shume i ri per te vdekur.

  3. Perse lali Eri shkoi ne Turqi per tu kuruar dhe nuk preferoj shendetsine falas te liderit boteror kur morri neper spitalet tona eshte ber per ta vrare me çifte.

  4. Edhe ne Turqi mos te shkoje degjova nje lajm nje dite Remdesivir qe kushton rreth 2000-23000€
    Perdoret vetem per politikanet se Jane te varfer
    Jo vetem tek ne ne gjithe Ballkanin.

    1. Sorros “non grata”sa me pare qe te shpetoni o popull.po ju vret e po ju rjep te gjalle.35000euro mer kerma per cdo te vdekur e 18000 per cdo te infektuar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu