• |
ide | kryesore

29 vjeçari që u vetëvra në spitalin Covid ishte drejt shërimit

-Instant, Lajme, Të fundit

Një i ri u hodh sot nga kati i tretë i spitalit Shefqet Ndroqi, ose siç quhet ndryshe kohët e fundit, spitali “Covid 2”. 29-vjeçari kishte pasur përmirësim të gjendjes së tij shëndetësore nga COVID-i, por dyshohet se mund të jetë rënduar psikologjikisht, çka mendohet se është bërë shkak që ai të ndërmerrte këtë akt të rëndë.

Mësohet se i riu po bëhej gati të merrte injeksionin nga infermierja në momentin kur është hedhur nga kati i tretë dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Nuk përjashtohet mundësia që 9 vjeçari të ketë pasur probleme mendore.


3 Comments

    1. Nese do te fillojme te dyshojem per gjithcka , atehere do te shkojme ne nje gjendje paranoje kolektive e cila eshte 1000 here me e rrezikshme se vete virusi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu