• |
ide | kryesore

Biran Damla Yilmaz në një lidhje me Ilker Kaleli

-Instant, Paparazzi, Slider

Pak kohë më parë u përfol se ajo është në një lidhje me një biznesmen, por mesa duket kjo nuk është e vërtetë.Mediat turke raportojnë se aktorja prej 1 muaji është në një lidhje me aktorin e famshëm Ilker Kaleli.Mësohet se dyshja janë takuar gjatë xhirimeve të dy serialeve nga e njëjta kompani. Ata kanë shkëmbyer numrat e telefonit dhe kanë nisur të komunikojnë. Biran Damla Yilmaz e njohur për rolin e “Ejlylit” në serialin “Lule të vetmuara”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu