• |
ide | kryesore

Ciara provokon me videon shtatzënë duke bërë twerk

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja  Ciara është bërë nënë për herë të tretë para pak ditësh.

Gjatë 9 muajve ajo ka ndarë me fansat ecurinë e shtatzënisë së saj.Duke qenë aktive në rrjetet sociale, shpesh Ciara ka ndarë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.Së fundmi, këngëtarja publikoi një video të shkurtër në rrjetin social Instagram, ku shfaqej duke bërë ‘twerk’, teksa tregoi se e realizoi videon dy ditë para lindjes.Komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve janë habitur nga kjo energji e saj duke kërcyer në prag te lindjes.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu