• |
ide | kryesore

Fahriye Evcen ndan lajmin e keq me fansat

-Instant, Paparazzi, Slider

Fahriye Evcen e cila ka shumë kohë që nuk është shfaqur në ekran dha një lajm jo shumë të mirë për fansat e saj.


Evcen ka refuzuar rolet që i janë ofruar dhe po përpiqet të qëndrojë larg tyre për shkak të pandemisëFahriye u shpreh që në këtë periudhë do të qëndroj  pranë djalit dhe të kaloj kohë me të pasi nuk mund t’ia besonte djalin një dadoje.Gjithashtu aktorja është shprehur se dot ë marr në konsideratë projektet vetëm nëse janë në favor të saj dhe pranohen kushtet që Fahriye ka.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu