• |
ide | kryesore

‘Princi i Bel-Air’, tashmë në një dramë

-Instant, Paparazzi, Slider

Një nga seritë e  të viteve ’90, The Prince of Bel-Air, me rolin e Will Smith, po kthehet si ripunim.

Versioni i ri do të bazohet në një trailer viral në YouTube i cili parashikonte serinë e re si një dramë serioze dhe të errët.Will është duke punuar në seri me Morgan Cooper, njeriu që e bëri këtë trailer vitin e kaluar.“Smith tha që kjo është një ide e shkëlqyer, “një version dramatik i Princit të Bel-Air për brezat e rinj”.“Kompania e Smith, Westbrook Studios, do ta realizojë rikthimin me Universal TV, ndërsa Netflix, HBO Max dhe Peacock janë mes platformave që janë vënë në garë për ta transmetuar atë”, shkruan Hollivud ReporterKrijuesit e serialit, Andy dhe Susan Borowitz do të jenë prodhues ekzekutiv, ashtu si Smith, por edhe prodhuesit e origjinalit: Quincy Jones dhe Benny Medina.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu