• |
ide | kryesore

Sherr të rinjsh në Vlorë, plas arma

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Të shtëna me armë zjarri ka pasur këtë pasdite në lagjen “10 korriku” të qytetit të Vlorës.

Pasi janë konfliktuar me njëri-tjetrin, disa të rinj raportohet se kanë përdour armën, duke qëlluar në ajër.


Deri tani nuk raportohet për të lënduar, ndërsa policia ka rrethuar zonën dhe po kryen kontrollet e nevojshme.

Rreth orës 15.00 në Policinë e Vlorës mbërriti telefonata, ku u njoftua për të shtënat me armë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu