• |
ide | kryesore

Video/ Penalltia kthen në lojë Atletico: 14 minuta në fushë dhe Felix shënon

-Instant, Sport, Video

Atletico Madrid ka një marsh më shumë me futjen në fushë të Joao Felix. Portugezi ka shënuar me penallti 14 minuta pasi u fut në fushë, duke barazuar rezultatin dhe duke drejtuar një ndeshje që kishte marrë keq për spanjollët. Tani për Leipzig dhe Madrid gjithcka nis nga fillimi, në kërkim të kualifikimit për në gjysëmfinale të Champions League.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *