• |
ide | kryesore

Furkan Andiç në një lidhje me aktoren Aybuke Pusat

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi në mediat turke po aludohet se aktorët Furkan Andiç dhe Aybuke Pusat janë në një lidhje.

Dyshimet janë shtuar pasi fansat kanë vënë re një detaj në fotot e hedhura nga Furkan dhe Aybuke në rrjetet e tyre sociale. Në fotot të dy  shfaqen me të njëjtën unazë, ku për fansat  kjo gjë nuk mund të jetë një rastësi.Edhe më herët aktorët janë përfolur për një lidhje megjithatë kanë preferuar të mos flasin. Furkan është i njohur për rolin e tij ‘Gokhan’ në serialin ‘Lule te vetmuara’.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu