• |
ide | kryesore

John Legend dhe Chrissy Teigen, prindër për herë të tretë

-Instant, Paparazzi, Slider

 Këngëtari John Legend dhe Chrissy Teigen do të bëhen prindër për herë të trete dhe vendosën që lajmin ta jepnin përmes videoklipit të John.

Këngëtari publikoi këngën “Wild”, ku pjesëmarrëse në video është Chrissy.  Në fund të këngës cifti përqafohet dhe shikohet qartë barku i rrumbullakosur.John dhe Chrissy nuk kanë reaguar ende, megjithëse burime për People, E! News, Entertainment Tonight dhe Us Weekly konfirmojnë shtatzëninë.Çifti u njoh 14 vite më parë. Ata janë të martuar që prej vitit 2013 dhe kanë dy fëmijë, vajzën 4-vjeçare Luna dhe djalin Miles, 2 vjeç.


John Legend dhe Chrissy Teigen, në pritje të fëmijës së

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu