• |
ide | kryesore

Nëna e re me koronavirus sjell në jetë fëmijën tek ‘Koco Gliozheni’

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
materniteti-koco-gliozheni-300x225.jpg

Një nënë e re në moshë, e infektuar me Covid-19, ka sjellë në jetë fëmijën e saj tek materniteti “Koco Gliozheni” në Tiranë.

Nëna e fëmija kanë lënë tashmë spitalin dhe janë shëndoshë e mirë, në gjendje të stabilizuar shëndetësore.


Foshnja, ditën që ka lënë spitalin, ka qenë negativ në testin ndaj koronavirusit.

2 Comments

  1. Imagjinoni nese do te ekzistonte ndonje lajm, para nje viti psh, qe “nje nene me grip solli ne jete nje foshnje te materniteti…..”!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu