• |
ide | kryesore

Ozge Gurel flet për lidhjen me Serkan Çayoglu: Ne nuk jemi cifti i ëndrrave

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Ozge Gurel ka folur së fundmi për marëdhënien e saj me aktorin turk Serkan Çayoglu.

Dy aktorët kanë luajtur bashkë në serialin “Stina e qershive” ku gjatë këtij seriali nisi dhe lidhja e tyre tashmë 6-  vjecare.Edhe pse shihen si cifti perfekt Ozge ka treguar  në një intervistë të fundit se ata ashtu si çdo çift kanë zënkat e tyre . “Ne jemi të lumtur. Jemi të kënaqur që na shihni kështu dhe e vlerësojmë, por ne nuk jemi çifti i ëndrrave. Pavarësisht sesi na shohin jashtë, jemi ndryshe kur ndodhemi në shtëpi vetëm”- tha Ozge. E pyetur sesi e ruajnë lidhjen e tyre prej kaq vitesh, Ozge u shpreh se të dy ata i japin hapësirë njëri-tjetrit. “Mendoj që çdokush ka nevojë për hapësirën e tij në një lidhje. Vetëm kështu mund të jeni të lumtur të dy”-u shpreh aktorja


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu