• |
ide | kryesore

Pala greke mbyll sërish kufirin

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Pala greke ka vendosur ta mbyllë sërish kufirin me Shqipërinë, pas vendimit të sotëm që la me mijëra shqiptarë në kufi me orë të gjata.

Siç raportohet, sipas komunikimit të përgjegjësit të turnit të policisë, ky i fundit u komunikoi qytetarëve se pala greke ne orën 23.00 sipas orës greke do të mbyllë kufirin për ta rihapur në orën 6.00 të mëngjesit.


4 Comments

  1. Ishalla po jua merr dhe grate naten e pare te marteses, si ligji i vjeter romak ‘jus primae noctis’!
    Jorgot e varfer!

  2. Na merziten karin terr terr..C’fare zgjidhje kerkoni..Greku ka mbyllur kufirin, Liderin e keni me poshime..Tani thurni lavderine ne facebookun e Liderit edhe prisni gjithe naten perjashta!

  3. Ka nje ndryshim,,orari i mbylljes se kufirit grek,me orarin e mbylljes se lokaleve dhe muzikes.I pari mbyllet ne oren 23,ndersa i dyti,mbyllet ne oren 20.Pra rreziku nga koronavirusi,qenka tre ore diference,prej virusit te ri ta kakavijes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu