• |
ide | kryesore

Rita Ora tregon rreth incidentit të ndodhur gjatë pushimeve në Ibiza (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Rita Ora  është duke kaluar disa pushime me shoqërinë dhe të dashurin e saj Romain Gavras, në Ibiza.

Rita ka ndarë me ndjekësit një foto gjatë pushimeve duke nxjerrë në pah më shumë sec duhet pas një aksidenti me veshjen e saj. Këngëtarja e publikoi fotografinë në Instagram dhe shkroi në mbishkrimin e saj: “Ndonjëherë thjesht duhet të qeshësh”.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu