• |
ide | kryesore

Silvio Berlusconi fotografohet me të dashurën 53 vite më të re

-Instant, Paparazzi, Slider

Silvio Berlusconi është fotografuar duke u kapur për dore me të dashurën e tij të re.


Ish-kryeministri italian dhe Marta Fascina janë parë duke ecur dorë për dore në Sardinia, ndërsa lajmi ka bërë bujë në mediat italiane për shkak të diferencës në moshë.Mediat italiane kane aluduar  se Berlusconi ka dashur që fotografitë pranë 30-vjeçares të publikohen, si shenjë hakmarrjeje ndaj ish-partneres së tij, Francesca Pascale, me të cilën ka qenë në lidhje afatgjatë. Francesca është fotografuar  nga paparacët duke u puthur me këngëtaren Paola Turci në një jaht, ndërkohë që ishte topless.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.