• |
ide | kryesore

Video/ Turpërohet Barcelona: Coutinho shënon të tetin

-Instant, Sport, Video

Nuk kanë fund vuajtjet e Barcelonës dhe Setien. Bayern Mynih shënon edhe tre gola të tjerë duke I dhënë përmasa apokaliptike disfatës në cerekfinalen e Champions. Leewandoewski shënoi golin e gjashtë në assist të Coutinho. Pastaj braziliani ngjitet në katedër me dy gola kundër ish-skuadrës së tij, që e cojnë rezultatin në një 2-8 të paprecedentë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu