• |
ide | kryesore

Ky është fëmija i aksidentuar sot në Kakavijë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Personi që shikoni në foto është Samuel Ndoj, 10-vjeçari që u përplas për vdekje në Kakavijë, katër ditë pasi priste në radhë kilometrike, që të kalonte kufirin për të shkuar në Greqi. I vogli, pati fatin e keq që teksa qëndronte në hije me të ëmën pranë pikës kufitare në Kakavijë, ku radha ka kapur 25 kilometra, të përplasej nga ambulanca. Kjo goditje i mori jetën dhe i preu ëndrrat që kishte thurur bashkë me familjen e tij, për të dnërtuar në shtetin fqinj. Samueli do të udhëtonte me dy prindërit dhe të vëllanë për në Greqi.  Dëshmitarë të ngjarjes, treguan se si 10-vjeçari ishte vrarë para syve të tyre, ndërsa nëna e të voglit kishte humbur ndjenjat. Aksidenti i rëndë ndodhi sot paradite dhe sipas dëshmitarëve, ambulanca ka qenë bosh dhe më shpejtësi.


10 Comments

   1. Ato robt ku ti keni o plehra gazetare qe doni klikime dhe me fotot e nje femije te ndjere. Turp Bushati qe i lejon

 1. E tmerrshme, tragjedi.
  Eshte fatkeqesi e madhe, e paimagjinueshme gjithe kjo qe po ndodh. Humbja e jetes se femijes eshte rrenqethese.
  Jemi popull i varfer, po jo pa dinjitet.

 2. Ramut murtaja jepi urgent families se femijes nje milion euro te kalojen kete fatekeqsi dhe te mos thjes njeri me ne greqi

  1. në një vend me dinjitet dhe qytetari vëtem për këtë rast do ishin djegur ambasada dhe rrëzuar qeveri, që të mos guxojnë më të qeverisin karagjoza që vetëm vjedhin dhe u shërbejn interesave të huaja. ambasada në athinë dhe konsullatat duhet mbylluar fare sepse janë sa per qoka e ofiqe nepotizmi.

 3. I uroj kesaj familje ngushullimet e mija me te perzemerta, per humbjen tragjike te djalit te tyre, eshte e tmerrshme te degjosh nje lajm te tille, shpirti i ketij engjelli pushoft ne paqe.

 4. biznes me te vdekurit minoren a maxhore- “bravo” LAPSI- krimineleve nuk jua nxirrni as emrat as fytyrat, as oligarkeve, ama viktimave po, menjehere. Cfare mut gazetarie..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu