• |
ide | kryesore

VIDEO&FOTO/ Pamjet e aksidentit në Kakavijë, fëmija doli në korsinë e lirë

-Instant, Lajme, Të fundit

Ka qenë një aksident fatkeq ai që ka ndodhur në Kakavijë, kur ambulanca që lëvizte me shpejtësi në korsinë e lirë të rrugës, në krah të mjeteve të bllokuara ka përplasur për vdekje një fëmijë 10 vjeç.

Siç duket edhe nga pamjet e siguruara nga Lapsi.al, fëmija ka qenë në anën tjetër të rrugës, kur ambulanca po lëvizte në krah të kundërt dhe është aksidentuar. Mësohet se edhe një fëmijë tjetër është përplasur nga ambulanca, por ka përfunduar në kanalin anësor.


4 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu