• |
ide | kryesore

11 viktima të tjera nga koronavirusi në Kosovë, 141 të infektuar

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në Kosovë vijojnë shifrat e larta të infektimeve dhe viktimave nga koronavirusi në Kosovë. Gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën 11 persona, si dhe janë konfirmuar 141 raste të reja.


Sipas njoftimit të sotëm të Institutit të Shëndetit Publik në Kosovë, 230 persona janë shëruar nga Covid-19.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu