• |
ide | kryesore

Chrissy Teigen tregon se ka qenë shtatzënë gjatë transplantit të gjirit

-Instant, Paparazzi, Slider

Chrissy Teigen dhe këngëtari  John Legend janë në pritje të fëmijës së tyre të tretë.


Sipas mediave shtatzania ka qenë e paplanifikuar dhe cifti e ka marrë vesh përpara operacionit që do i nënshtrohej Chrissy. Pasi u pyet nga një fans në rrjetin e saj social ‘Twitter’, Chrissy vendosi të tregoj sesi e mori vesh lajmin. “Bëra testin e shtatzënisë para se të hyja në operacion. Tregonte se është negative, po nuk ishte”, u shpreh ajo.Mes tjerash, Chrissy shtoi: “U bënë shumë vite që unë bëjë testin e shtatzënisë pothuajse çdo muaj, duke u lutur që një ditë të jetë pozitiv. Fatmirësisht ashtu doli. Nuk kam pasur asnjë pozitiv më parë”.Po ashtu Chrissy ka treguar se ka patur frikë se mos i ndodhte dicka  gjatë transplantit të gjirit.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu