• |
ide | kryesore

Zgjatet orari i kalimit për ditën e sotme në dy pikat kufitare me Greqinë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka bën me dije se pikat e kalimit kufitar të Kapshticës dhe Kakavijës do të qëndrojnë të hapura gjatë ditës së sotme deri në orën 22:00.


Orari i ri pas ditës së sotme pas bisedimeve me palën greke.


Sipas Ministrisë së Mbrojtjes, gjatë ditës së nesërme, qytetarët të mos paraqiten nesër në Kakavijë e Kapshticë pa formularin dhe testin negativ.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu