• |
ide | kryesore

Brenda resortit luksoz ku Rita Ora po kalon pushimet (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Rita Ora ka zgjedhur të pushojë në ishujt grekë pas një udhëtimi në Ibiza me miqtë e saj dhe të dashurin e ri, Romain Gavras.


Daily Mail i ka kushtuar një artikull të plotë vendit ku po pushon Rita  e cila ka zgjedhur Korfuzin dhe një resort që kushton 22,269 dollarë nata.Vila ku ajo po qëndron është 1.000 metër katror, dhe mund të presë deri në 14 persona. Ajo ofron një kinema dhe një ujëvarë.ë shtatë suitat përfshijnë tualet të veçantë dhe dhoma, të kompletuara me pamje nga deti. Vila e sapohapur gjithashtu ofron një kuzhinier privat, portier, një kafene 24 orëshe. Megjithatë, pavarësisht pushimeve në Greqi, Rita do të përballet me 14 ditë karantinë kur ajo të kthehet në Mbretërinë e Bashkuar.


 

 

1 Comment

  1. Normale qe poston luks nga greqia perballe shqiperise Rita. Asaj ja kane paguar pushimet ne Korfuz per ti bere reklame e per te terhequr pushues britanike se kete vit plazhet e greqise jane pothuajse bosh. Megjithate kjo eshte reklame e mire dhe e goditur, jo si keto tonat me Liam e Love Tropoja, apo turizmi patriotik.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu