• |
ide | kryesore

“Fast Times” ribashkon Jennifer Aniston dhe Brad Pitt

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorët Brad Pitt dhe Jennifer  Aniston do të bashkohen sërish, por për 38-vjetorin e “Fast Times” në Ridgemont High.


Të dy do të ulen në tryezën e përbashkët me Dane Cook, Morgan Freeman, Henry Golding, Shia LaBeouf, Matthew Mçonaughey, Sean Penn dhe Julia Roberts.Kjo do të jetë hera e parë që Jennifer Aniston dhe Brad Pitt shfaqen pranë njëri-tjetrit, që prej festës së Oscar, në muajin shkurt. E gjithë ngjarja si rezultat i pandemisë do të jetë virtuale,Ribashkimi do të shfaqet ditën e premte në Instagram-in e CORE, një organizatë humanitare jofitimprurëse e themeluar nga Sean Penn. E gjitha po realizohet për : mbledhjen e parave për të ndihmuar me situatën e Covid-19 në vend Jennifer dhe Brad u ndarë në vitin 2005, ndërsa më vonë aktori u martua me Angelina Jolie, me të cilën  u nda para katër vitesh.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu