• |
ide | kryesore

Grabitet e moshuara në Pukë, dy persona e lidhin dhe e dhunojnë në banesë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një grua 70-vjeçare në fshatin Kishagji të Pukës është grabitur nga dy persona.


Dy persona kanë hyrë në banesën e Mrik Ndojës, e kanë lidhur dhe e kanë goditur. Më pas ata i kanë marrë edhe paratë asaj.


Raportohet se rabitësit ishin të maskuar dhe gjatë natës kanë shqyer derën dhe kanë dhunur dhe i kanë marrë gjithë lekët të moshuarës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu