• |
ide | kryesore

Kaia Gerber: Prerja e flokëve më ndryshoi jetën

-Instant, Paparazzi, Slider

Modelja Kaia Gerber kohët e fundit ka eksperimentuar me flokët duke i prerë dhe lyer me ngjyra të ndryshme.


Së fundmi  ka treguar dhe arsyen që e shtyu të bënte këto ndryshime në look.”Gjithmonë i kam dashur njerëzit që bëjnë çfarë duan me flokët e tyre. S’e mendoja ndonjëherë që do të lyeja flokët, por ja ku jemi.”- u shpreh ajo, duke shtuar se frymëzimi pas flokëve të rinj ishte Kurt Cobain. Madje, prej tij 18-vjeçarja hoqi dorë nga flokët e gjatë.”Të them të drejtën, herën e parë që preva flokët doja të dukesha si Kurt Cobain. Çdo vit që kalon marr një tjetër hap për t’i ngjarë atij.Ndjej se që kur kam prerë flokët, jeta ime ka ndryshuar shumë. Ndihem më vetja.”- u shpreh modelja. 

Modeles i ndryshoi jeta që kur preu flokët dhe tani s'po ndalon! Modeles i ndryshoi jeta që kur preu flokët dhe tani s'po ndalon! Modeles i ndryshoi jeta që kur preu flokët dhe tani s'po ndalon! Modeles i ndryshoi jeta që kur preu flokët dhe tani s'po ndalon!

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *