• |
ide | kryesore

Katy Perry : Falë Orlando-s dhe femijës që presim nuk ndihem më e trishtuar

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Katy Perry, është hapur rreth albumit më ri dhe produktit që ajo do të nxjerrë që përshkruan dy vitet më të mërzitshme të jetës së saj .


Në një intervistë për Apple Music’s Zane Lowe,  Katy tregoi rreth vështirësive që ka pasur.“Sa më e vjetër që bëhesh, aq më shumë jeta bëhet më e vështirë. Por, nuk e kam më atë dhimbje që e pata dikur”, është shprehur ajo.Mes tjerash shtoi: “Është e mundimshme koha, sidomos rreth viteve të 30-ta, kur jeta fillon të dhemb. Trupi fillon të mos funksionojë. Metabolizmi merr tjetër kahje. Gjithçka ndryshon gjatë viteve të 30-ta”.Pas ndarjes së saj me të fejuarin e saj , Perry u përball me depresion, majde ka shkruar  edhe një këngë për këtë periudhë. Megjithatë këngëtarja pohoi se ka gjetur fuqinë tek Orlando Bloom dhe tek  fëmija që së shpejti do të vijë në jetë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu