• |
ide | kryesore

Cristiano Ronaldo fejohet me partneren e tij ( FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Georgina Rodriguez ka ngrejtur dyshime  se është fejuar me futbollistin e njohur Cristiano Ronaldo.


Georgina postoi në Instagram një foto ku futbollisti shfaqet duke ia mbuluar dorën.Poshtë fotos Georgina shënoi “PO” duke i bërë fansat akoma më shumë kureshtar. Si rezultat reagimet e këtyre të fundit  ishin të menjëhershme duke pyetur nëse Ronaldo i kishte propozuar asaj.Një ndjekës shkruante, “Çfarë do të thuash po?”,nderisa tjetri shtoi, “A është kjo ajo që po mendojmë të gjithë”.“A jeni fejuar”, vazhdoi një tjetër ndjekës.Çifti së fundmi  kanë nisur pushimet së bashku me femijët e tyre  Alana Martina,djalin e Cristianos, Cristiano Ronaldo Jr, dhe binjakët Eva dhe Mateo.


 

 

Reagimet e fansave ishin të menjëhershme duke pyetur nëse Ronaldo i kishte propozuar asaj.

Një ndjekës ka shkruar, “Çfarë do të thuash po?”, derisa tjetri shtoi, “A është kjo ajo që po mendojmë të gjithë”.

“A jeni fejuar”, vazhdoi një tjetër ndjekës.

Çifti së fundmi u larguan në një pushim ekstravagant me vajzën e tyre Alana Martina, dy vjeçe, djalin e Cristianos, Cristiano Ronaldo Jr, 10 vjeç, dhe binjakët e tij Eva dhe Mateo, tre vjeçë. /


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *