• |
ide | kryesore

Justin dhe Hailey Bieber, pushime në rezidencën luksoze në Malibu ( FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Kourtney Kardashian dhe Kendall Jenner kanë shijuar pushimet në një rezidencë në Malibu.


Por, përpos tyre edhe  këngëtari Justin Bieber  me bashkëshorten e tij, Hailey kanë vendosur që të shkojnë në po të njëjtin vend, shkruan Daily Mail.Cifti u fotografua nga paparacët, ndërsa Justin  shihej me një bluzë dhe pantallona të gjera.Ndërsa Hailey, pa make up dhe e veshur me bikini dhe një këmishë. Së fundmi për dyshen është aluduar se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu