• |
ide | kryesore

Ndërron jetë gjyshja e Miley Cyrus

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Miley Cyrus, përmes rrjeteve sociale ka njoftuar se gjyshja e saj, Loretta Finley ka ndërruar jetë.


Ndonëse ende nuk është bërë i ditur shkaku kryesor i vdekjes së saj,  thuhet se ka qenë në mënyrë të natyrshme, shkruan Daily Star.Miley përmes instagram-it i ka kushtuar një dedikim gjyshes  duke treguar se sa shumë do t’i mungojë gjatë gjithë jetës.“Edhe pse ti ke shkuar, asgjë nuk ka ndryshuar. Ti do të jesh gjithmonë inspirimi dhe ‘fashion ikon’. Ti je modeli i një drite në një botë të zymtë. Ti je drita ime”, ka shkruar ajo.Këngëtarja më pas vazhdoi: “Çdo mëngjes që zgjohem kur shikoj në qiell, e shoh fytyrën tënde. Dhe më pas falënderoj që kam pasur një gjyshe kaq të mirë. Do të më mungosh për tërë jetë”.


 

 


1 Comment

  1. 2 dite te veshtira kemi pasur ne jete – diten kur vdiq Teto Aneta dhe diten kur vdiq gjyshja e kesaj pangolines

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *