• |
ide | kryesore

Chance The Rapper mbështet publikisht Megan Thee Stallion

-Instant, Paparazzi, Slider

Chance The Rapper është ndër artistët  i cili ka reaguar rreth një incidentit që i ka ndodhur reperes Megan Thee Stallion.

Reperja tregoi se fundmi  se ishte qëlluar me armë nga Tory Lanez, shkruan Daily Mail.Me këtë rast, Chance ka mbështetur reperen, ndërsa shpresoi që shumë shpejt drejtësia të bie në vend.“Shpresoj që Meg do të gjejë drejtësinë për atë se çka Tory i bëri”, ka shkruar ai në rrjetin social Twitter.Mes tjerash ai shtoi: “Dhe ajo çka mund të mësojmë nga kjo, sa afër, konstante dhe serioze është rreziku ndaj femrave me ngjyrë”.Shoqëria mes dyshes nisi në vitin 2019, përmes bashkëpunimit në këngën “Handsome”.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.