• |
ide | kryesore

Kim K poston foton e Kanye West pas aludimeve për ndarje

-Instant, Paparazzi, Slider

Kim Kardashian dhe  Kanye West kohëve të fundit kanë patur probleme në marëdhënien e tyre.


Kjo pas deklaratave që reperi bëri për familjen e saj si dhe rrëfeu se ai dhe Kim dëshironin të abortonin vajzën e tyre North West.Për të shpëtuar martesën e tyre dyshja ka udhëtuar së bashku me fëmijët e tyre për të kaluar kohë me njëri-tjetrin.Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Kim  ka ndarë edhe disa imazhe të tjera së bashku me familjen.Në fotografi shihen duke lundruar në një liqen, ndërsa në foton e fundit  shfaqet edhe Kanye.Dyshja ende nuk kanë dhënë detaje për raportin mes tyre.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu